MIESZKANIA – „NOWA KRĘTA” LUBLIN

W pobliżu centrum Lublina u zbiegu ulic Garbarskiej i Żelaznej powstaje inwestycj pn. „NOWA KRĘTA”. To kameralne miejsce doskonałe dla wszystkich, którzy chcą zamieszkać blisko centrum i w pobliżu miejskich arterii, posiadające doskonałe połączenia komunikacyjne z każdą częścią miasta. Teren inwestycji zlokalizowany jest w sąsiedztwie marketów spożywczych KAUFLAND i BIEDRONKA oraz centrów handlowych GALA, OBI, MAKRO. W pobliżu znajdują się również obiekty sportowe, targ spożywczy, gabinety medyczne oraz wiele innych sklepów i usług niezbędnych do codziennego funkcjonowania. Osoby, które szukają sposobu na aktywny wypoczynek mogą korzystać ze ścieżki rowerowej biegnącej wzdłuż rzeki Bystrzyca.
 
W 4-kondygnacyjnym budynku z funkcjonalnymi lokalami o przemyślanym układzie znajdują się mieszkania o zróżnicowanym metrażu; pow. od 30 m² do 69 m². Będą to lokale 1-, 2- oraz 3-pokojowe z dużymi balkonami, a na parterze – zielone ogródki. Nowoczesna architektura i doskonały system dociepleń pozwolą zminimalizować koszty utrzymania, budynek zasilany w ciepłą wodę i CO z miejskiej sieci a instalacja elektryczna dostosowana do kuchenek indukcyjnych. Na dużym wewnętrznym dziedzińcu powstanie plac zabaw i miejsce relaksu dla mieszkańców – starannie zaprojektowana zieleń i infrastruktura w otoczeniu drzew. Komfort zwiększą cichobieżne widny, zjeżdżające do poziomu hali garażowej pod budynkiem. Osiedle będzie ogrodzone i monitorowane, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa mieszkańców.
 
Prowadzone w bliskim sąsiedztwie liczne inwestycje mieszkaniowe oraz planowane w najbliższym czasie znacząco poprawią jakość przestrzeni publicznej całej okolicy, a jedna z najstarszych dzielnic Lublina położona obok centrum miasta stanie się atrakcyjnym i prestiżowym miejscem do zamieszkania.
 
Stawiamy na komfort codziennego życia przyszłych mieszkańców naszego osiedla, używamy tylko najlepszych materiałów budowlanych i gwarantujemy wykonawstwo na najwyższym poziomie. Na etapie realizacji budowy można wprowadzać zmiany lokatorskie – wnętrze mieszkania możemy zaaranżować według Twoich indywidualnych potrzeb.
 
Budowa nowych mieszkań rozpoczęła się w październiku 2021 r., a jej zakończenie planowane jest jesienią 2023 r.