You are currently viewing MIESZKANIA „NOWA KRĘTA” LUBLIN – KOŚMINEK

MIESZKANIA „NOWA KRĘTA” LUBLIN – KOŚMINEK

W pobliżu centrum Lublina powstaje inwestycja pn. „Nowa Kręta”. To idealna lokalizacja dla wszystkich, którzy chcą mieć idealny dojazd do centrum, posiadając doskonałe połączenie komunikacyjne i najważniejsze punkty sprzedażowe w pobliżu.

Teren „Nowej Krętej”, zlokalizowany jest w pobliżu marketów spożywczych np. KAUFLAND, BIEDRONKA, oraz centrów handlowych: GALA, OBI, MAKRO. Z racji na doskonałą lokalizację w niewielkiej odległości są obiekty sportowe, ścieżka rowerowa Bystrzyca, targ spożywczy, gabinety i wszystko na tzw. wyciągnięcie ręki bez ingerencji w samochód, aby dojechać we wskazane miejsce.

W 4-kondygnacyjnym budynku o przemyślanym układzie znajdują się mieszkania o zróżnicowanym metrażu, który jest uzależniony od wymagań przyszłych mieszkańców. Pow. dostępne od 30m² do 69m² Będą to lokale 1-, 2- oraz 3-pokojowe z dużymi balkonami, a na parterze – zielone ogródki.

Dostępność mieszkań można sprawdzić TUTAJ

Budynek może zauroczyć nowoczesną architekturą, a system dociepleń pozwoli przy okazji zminimalizować koszty utrzymania. Budynek zasilany w ciepłą wodę i CO z miejskiej sieci a instalacja elektryczna dostosowana do kuchenek indukcyjnych. Na dużym – komfortowym wewnętrznym dziedzińcu powstanie plac zabaw i miejsce relaksu dla mieszkańców, a to wszystko zaprojektowane z należytą starannością, aby przyszły nabywca mieszkania „Nowa Kręta” w Lublinie był usatysfakcjonowany z wyboru tego miejsca.

W inwestycji zlokalizowany będzie również duży podziemny parking, a dostępność wolnych miejsc można sprawdzić TUTAJ

Osiedle będzie ogrodzone i monitorowane, co wpływa na bezpieczeństwo jego mieszkańców, a posiadanie mieszkania w jednej z najstarszych dzielnic Lublina położona obok centrum miasta stanie się prestiżowym miejscem zamieszkania.

Budowa nowych mieszkań w Lublinie „Nowa Kręta” rozpoczęła się w październiku 2021 r., a jej zakończenie planowane jest jesienią 2023 r.