You are currently viewing Mieszkanie z dostępnym garażem w Lublinie

Mieszkanie z dostępnym garażem w Lublinie

Za pomocą naszej strony internetowej Nowa Kręta istnieje możliwość zarezerwowania swojego wymarzonego mieszkania w Lublinie i sprawdzenia, które jest jeszcze wolne. To nie wszystko, co odnosi się do wygody naszych przyszłych klientów!

Z myślą o zmotoryzowanych nabywcach mieszkania na Kośminku, istnieje możliwość zarezerwowania za pomocą formularza kontaktowego wybranego samodzielnie miejsca parkingowego. Przygotowaliśmy 103 miejsca w podziemnym parkingu, co oznacza, że przyszły nabywca nie będzie musiał niepokoić się pogodą i faktem, czy ma przy sobie skrobaczkę do szyb. Idealnie zlokalizowane mieszkanie i podziemny parking to przede wszystkim wygoda w Lublinie i oszczędność czasu przy poszukiwaniu miejsca parkingowego po powrocie do mieszkania w godzinach szczytu, z czym próbuje się uporać większość społeczeństwa w większych miastach.

Znajdź swoje miejsce parkingowe -> TUTAJ

Tak jak w przypadku mieszkań, tak tutaj-możemy z łatwością podejrzeć, które miejsca parkingowe w Nowa Kręta, są wolne, zarezerwowane lub zajęte. Chcesz dowiedzieć się więcej o nowych mieszkaniach w Lublinie? Sprawdź szczegółowe INFORMACJE na temat nowej inwestycji w Lublinie.