You are currently viewing Nowe mieszkania na sprzedaż w Lublinie!

Nowe mieszkania na sprzedaż w Lublinie!

Pojawiła się możliwość zakupu nowego mieszkania w Lublinie, które mieścić się będzie blisko centrum Lublina u zbiegu ulic Garbarskiej i Żelaznej. Będzie to kameralna lokalizacja w pobliżu centrum z idealną możliwością komunikacji z inną częścią miasta.

Ten teren zamieszkania w Lublinie sprzyja również pod względem marketów, centrów handlowych, które ułatwią zrobienie zakupów po powrocie z pracy. Kolejnym atutem lokalizacji są dostępne w pobliżu obiekty sportowe, gabinety medyczne oraz inne lokale z usługami niezbędnymi do codziennego życia.

W 4-kondygnacyjnym budynku znajdują się mieszkania o metrażu; pow. od 30 m² do 69 m², który jest odpowiedzią na zróżnicowane potrzeby odbiorców.

Stawiamy na komfort przyszłych mieszkańców, zapewniając najlepsze materiały budowlane i gwarantujemy wykonawstwo na najwyższym poziomie. Nowa Kręta, zapewnia możliwość rezerwacji i zakupów mieszkań przez stronę internetową. Wybierając dane mieszkanie, możemy w szybki sposób dowiedzieć się, jak jest ulokowane w budynku, jaki ma metra oraz ile ma pokoi.

 Budowa nowych mieszkań rozpoczęła się w październiku 2021 r., a jej zakończenie planowane jest jesienią 2023 r.

Na bieżąco dostępność mieszkań i miejsc garażowych będzie można sprawdzać pod adresem: nowakreta.pl